W katalogu znajduje się 3136 stron.      
  

Nasz katalog stron internetowych ułatwia pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach. Aby dodać strony do katalogu wymagane są linki zwrotne. Zapraszamy - korzystna wymiana linków.
Strony:
  <<  Strona główna
  1. Animus - sprzątanie Warszawa, opiekunki
  Animus AWG, woj. mazowieckie. Doświadczone nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Na godziny, doraźnie, na cały dzień. Także z zamieszkaniem.

  url: www.animus-awg.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  2. Czyszczenie wykładzin Poznań
  Jesteśmy uznaną firmą sprzątającą działającą na terenie Poznania i Wielkopolski. Zajmujemy się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz praniem tapicerek zarówno meblowych jak i samochodowych. Do czyszczenia i prania stosujemy wyłącznie oryginalne środki czyszczące firmy Karcher. Wszystkie usługi wykonujemy u klienta w firmie, restauracji, domu lub mieszkaniu. Nasz cennik powstał w oparciu o wysoką jakość usług jednocześnie zachowując przystępne ceny. Specjalizujemy się eliminacji roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerki. Istnieje także możliwość realizacji zleceń w godzinach nocnych. Do czyszczenia wykładzin, dywanów oraz tapicerki meblowej używamy wysokiej jakości maszyn oraz środków czyszczących renomowanej na europejskim rynku firmy Karcher. Dodatkowo używamy sprawdzonych przez Nas odplamiaczy, które pozwalają na usunięcie trudnych plam. Dzięki temu, że pranie dywanów odbywa się pod ciśnieniem, dywan jest wyczyszczony dogłębnie. Po czyszczeniu pozostaje miły delikatny zapach, a dzięki pozostawionej na powierzchni delikatnej apreturze - dywan nie wiotczeje. Technologia czyszczenia polega na rozpylaniu preparatu czyszczącego odsysaniu tegoż preparatu wraz z rozpuszczonym brudem. Pozwala to na usunięcie brudów, które są niedostępne dla zwykłych odkurzaczy. Za pomocą dyszy ze zbiornika zostaje punktowo i pod ciśnieniem wprowadzona woda łącznie z detergentem, który dokładnie i dogłębnie czyści dywany nie powodując jego przemaczania. Sprawia to, że dywan jest od spodu suchy, a z wierzchu lekko wilgotny. W tym samym czasie brudna woda jest odsysana do innego zbiornika. Czyszczenie dywanów i wykładzin opisaną metodą jest bezpieczne, nie powoduje rozbryzgiwania się wody wokół dywanu. Dodatkowo nasze preparaty czyszczące posiadają właściwości roztoczobójcze oraz składniki konserwujące i wzmacniające włókna. Kontakt:506-79-79-77

  url: zawszeczysto.pl/
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  3. Dorabianie kluczy
  Specjalizacja to komputerowe dorabianie kluczy w Warszawie, woj. Mazowieckie - klucze mieszkaniowe, klucze samochodowe i klucze do sejfów. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i zobacz więcej na stronie. W ofercie także dorabianie kluczy zastrzeżonych, dorabianie kluczy z kodu oraz naprawa zamków samochodowych. System jednego klucza, dorabianie kluczy zastrzeżonych Gerda. Skorzystaj - dorabianie kluczy warszawa wola. Wybierz nasze usługi - zobacz więcej co polecamy. Sprawdź nas zawsze korzystna oferta i atrakcyjne ceny.

  url: www.klucze-warszawa.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  4. Niemcy
  EUROPAcare24 - znajdziemy dla Ciebie profesjonalnie: nianie, gosposie, opiekunki Niemcy dla osób starszych oraz opiekunki do dzieci. Obszar działania to głównie Kraków i Warszawa. Na stronie także oferta pracy au pair w charakterze opiekunki, gosposi - opiekunki Niemcy.

  url: www.europacare24.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  5. Opieka nad grobami gliwice
  Firma Róża z Gliwic przez cały rok kalendarzowy oferuje wysokiej jakości usługi typu: profesjonalna opieka nad grobami Gliwice. Wszystkie Państwa zainteresowanych tym co oferujemy czyli profesjonalną opieką nad grobami zapraszamy do skorzystania z dobrej oferty. Zapisz sobie - opieka nad grobami Gliwice oraz okolica to nasza specjalizacja.

  url: roza-kwiaty.pl/opieka-nad-grobami/
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  6. Opieka nad osobami starszymi
  Zapraszamy do sprawdzenia oferty na usługi takie jak opieka osób starszych, zapraszamy do sprawdzenia co przygotowała dps i hospicjum im. Ojca Pio z Krakowa. To placówka która spełnia najwyższe standardy jeżeli rozchodzi się o usługi takie jak opieka nad osobami starszymi. To idealny dom opieki społecznej Kraków dla twoich bliskich

  url: domopiekicalodobowej.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  7. Opiekunki
  Animus AWG, - nianie i opiekunki Warszawa oraz Wrocław. Profesjonalne usługi - doświadczone nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Kliknij link do strony i skorzystaj z oferty - na godziny, doraźnie, na cały dzień. Także z zamieszkaniem. Zapraszamy do skorzystania z oferty - dla dzieci oraz osób starszych opiekunki Wrocław i Warszawa.

  url: www.animus-awg.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  8. Opiekunki Wrocław
  Sprzątanie domów, sprzątanie mieszkań. Warszawa i mazowieckie to tylko część usług jakie świadczy firma Animus AWG. Firma proponuje również rozmaitego rodzaju usługi związane z wynajmem osób do opieki nad dziećmi i domem. Gosposie, niania do dzieci, a może opiekunki? Sprawdzajcie dokładnie ofertę firmy Animus AWG, wybierajcie wszystko co najlepsze w tej dziedzinie

  url: www.animus-awg.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  9. Pranie Dywanów WARSZAWA.
  Pranie Dywanów Warszawa. Czyszczenie wykładzin, tapicerki. Dywanopranie.com.pl

  url: www.dywanopranie.com.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  10. Sprzątanie
  ISS prowadzi usługi dla firm oraz instytucji w zakresie sprzątania, cateringu i prowadzenia żywienia zbiorowego, utrzymania czystości i porządku, obsługi biurowej oraz utrzymania obiektów. Pełna oferta usług oferowanych przez ISS znajduje się na stronie internetowej firmy.

  url: www.pl.issworld.com
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  11. Sprzątanie
  PU Kontrakt Gdańsk. Usługi porządkowe, sprzątanie biur, mieszkań, domów, hal. Czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien i elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcja. Wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny na czyszczenie i sprzątanie biur.

  url: www.pukontrakt.com.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  12. Sprzątanie biur Warszawa
  Margo - profesjonalna firma sprzątająca Warszawa. Oferujemy Państwu sprzątanie biur oraz fachowe utrzymanie czystości w biurach, sprzątamy najlepsze biurowce i obiekty w całej Warszawie i nie tylko. Firma sprzątająca serdecznie zaprasza po swoje usługi - całościowe sprzątanie biura, pranie wykładzin, mycie okien Warszawa, woj mazowieckie.

  url: margosprzatanie.pl/
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  13. Sprzątanie Kraków
  Firma Avangarda - sprzątanie Kraków i okolice (woj. małopolskie). Skorzystaj z oferty na nasze kompleksowe usługi. Firma sprzątająca w Krakowie oferuje usługi utrzymania czystości: sprzątanie biur, sprzątanie bloków, kamienic i biurowców. Firma sprzątająca zaprasza - mycie okien, sprzątanie Kraków, Wieliczka, Skawina. Twój wybór to nasza oferta - kliknij w link i sprawdź co polecamy.

  url: www.avangardakrakow.combiz.pl
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki


  14. Sprzątanie Poznań
  Sprzatanie poznan, sprzatanie biur poznan, sprzatanie domow poznan, mycie okien, sprzątanie biur. Wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mieszkań, domów, obiektów biurowych, powierzchni handlowych i innych obiektów użyteczności publicznej. sprzatanie poznan, sprzatanie biur poznan, sprzatanie domow poznan, mycie okien, sprzątanie biur, pranie dywanów, firmy sprzątające, czyszczenie dywanów.

  url: fcs-sprzatanie.pl/
  kategoria: USŁUGI: sprzątanie, nianie, opiekunki  ||

Ilość stron w kategorii: 14


N A S Z   B U T T O N» Strona główna    » Dodaj stronę    » Ostatnio dodane    » Kontakt    » Comweb.pl          All copyrights © 2005 ComWeb